تبلیغات
اخبار استخدام - استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


 
ساعت : 09:18 ق.ظ
نویسنده : sajad


به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است...


شرایط استخدام افرادی می توانند متقاضی استخدام و داوطلب شرکت در این آزمون استخدامی شوند که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی ذیـل را دارا باشند.

الف ) شرایط عمومی

۱. داشتن تابعیت ایران
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
۵. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۶. نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۷. نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
۸. داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

ب) شرایط اختصاصی

۱. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل ۱۶ یا مدرک دکتری.
۲. مرتبط بودن رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد با رشته تحصیلی مقطع دکتـری بـرای آندسـته از داوطلبـانی کـه دارای مدرک تحصیلی دکتری می باشند.
۳. تسلط به زبان انگلیسی.
۴. تبصره : داوطلبانی که علاوه بر زبان انگلیسی به زبان های خارجی دیگری تسلط دارند در شـرایط مسـاوی در اولویـت قرار دارند.
۵. تسلط به فناوری های نوین و نرم افزارهای عمومی و تخصصی مربوط.
۶. دارا بودن رتبه کشوری کمتر از ۵۰۰۰ در گروه ریاضی و فیزیک و علوم تجربی و کمتر از ۲۰۰۰ در سایر گـروه هـا در کنکور سراسری کارشناسی که توسط سازمان سنجش برگزار گردیده است.
۷. تبصره: دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری مـورد تاییـد وزارت علـوم، تحقیقـات و فنـاوری (اعـم از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی و …)، مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون می باشند، مشروط بر اینکه فارغ از نوع دانشگاه محل تحصیل در سطح کارشناسی، رتبه های اشـاره شـده در بند “۵” را در کنکور سراسری کارشناسی برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور کسب نموده باشند.
۸. حداکثر سن ۴۰ سال تمام .
تبصره ۱: جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
تبصره ۲: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیههای معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال
ب) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه
ج) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانـک هـا و شـرکت هـای تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت هـای دولتـی کـه شـمول قـانون بـر آنهـا مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجـه و کمـک دولـت اسـتفاده مـی کننـد، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشتهانـد، بـه میـزان مـدت خدمت غیر رسمی آنها
تبصره ۳: کارشناسان واجد شرایط رسمی یا پیمانی که در دستگاههای دولتی اشـتغال دارنـد، بـرای احـراز پسـت هـای دسـتیاری در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی، می توانند در این رقابت شرکت نمایند. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن افراد مذکور در شغل – محل های سایر دستگاه های اجرایی، انتقال آن ها با رعایت مفاد ماده ۱۲۱ قانون مدیریت خـدمات کشـوری و آیـین نامـه اجرایی آن با همان وضعیت استخدامی (رسمی یا پیمانی ) امکان پذیر بوده و در این حالت مسئولیت اخذ موافقت دستگاه اجرایـی مبـدا بر عهده داوطلب پذیرفته شده میباشد.

تذکرمهم: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخـرین روز ثبت نام (۱۳۹۴/۱۱/۱۲) و محاسبه سن آنها اولین روز ثبت نام (۱۳۹۴/۱۱/۵) میباشد.

 

ثبت نام در آزمون

داوطلبان استخدام با توجه به شرایط احراز اعلام شده، مجاز به انتخاب یک خوشه شغلی بوده و جمعاً درصورت امکان، میتواننـد تـا چهار «شغل محل» در داخل خوشه شغلی انتخابی خود در تقاضانامه ثبتنامی درج نمایند. مراحل ثبت نام به شرح زیر می باشد:
۱- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
۲- فایل عکس اسکن شده. داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامه ثبتنام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۳ در ۴ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد.
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۲۰۰*۳۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰*۴۰۰ باشد. – حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. – حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم اسـت از اصـل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

تذکر مهم: با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبتنام میکنند رخ داده است، تاکید میگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کـافی نـت هـا انجـام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبتنامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگـری بـه جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فـرد بـه عنـوان متخلـف تلقـی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبت نام

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۵ لغایت دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ انجام خواهـد پـذیرفت.متقاضـیان واجد شرایط می بایست به پایگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعـه و پـس از پرداخـت مبلـغ ۲۹۰/۰۰۰ (دویست و نود هزار) ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت بـه تکمیـل فـرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. (ایثارگران۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند).
تبصره ۱ : با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، ایثارگران واجد شرایط میبایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد خواهد بود.
تبصره ۲: داوطلبانی که قبلاً در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۴ (زمـان ثبـتنـام از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۰ لغایت ۹۴/۱۱/۲) ثبتنام نمودهاند، در صورت تمایل بـرای ثبـت نـام در ایـن آزمـون، مبلـغ ۲۰۰/۰۰۰ (دویست هزار) ریال بصورت اینترنتی پرداخت خواهند نمود.
– لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت بـه ثبـت نـام اقـدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد. صرفاً داوطلبانی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند:
– مدرک تحصیلی اعلام شده در هنگام ثبت نام – کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)
– کارت ملی – شناسنامه
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه ایثارگران)
– مدارک دال بر معلولیت عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی) (ویژه معلولین)

دستورالعمل نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام آزمون

۱- در ردیفهای۲ ،۱ و۳، داوطلب باید در محل مورد نظر نام، نام خانوادگی (فامیلی) و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطورکامل وخوانا وارد نماید. (ازبکاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).
۲- در ردیف ۴، داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست درمحل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای ۶۶۷۲۹۵۹۳ تماس حاصل نمایند.
۳-در ردیف ۵، داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد میباشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
۴- درردیف۶، داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و ازدرج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
۵- در ردیف ۷: داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز درمحل مربوط درج نماید (ملاک محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبتنام (۹۴/۱۱/۵) میباشد).
۶- در ردیف ۸: داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
۷- در ردیف ۹ و ۱۰: داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول شماره۲ مندرج درصفحه ۱۰ مشخص و در این محل درج نماید.
۸- در ردیف ۱۱: داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها ، دین خود را مشخص نماید.
۹- در ردیف ۱۲:داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند. (ملاک محاسبه تاریخ پایان خدمت یا معافیت دائم آخرین روز مهلت ثبت نام (۹۴/۱۱/۱۲) می باشد).
۱۰- در ردیف ۱۳: داوطلب معلول می بایست نوع معلولیت خود را در یکی از مربع ها را علامتگذاری نماید و فرم دریافتی از بهزیستی را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ به نشانی این سازمان (تهران، صندوق پستی: ۱۵۸۷۵-۱۳۶۵) ارسال نماید.
۱۱- درردیف ۱۴: داوطلب معلول چنانچه نیازمند منشی میباشد باید این قسمت را علامتگذاری نماید.
۱۲- درردیف ۱۵: داوطلبان چپ دست می بایست این مربع را علامتگذاری نمایند.
۱۳- درردیف ۱۶: داوطلب می بایست گروه و رتبه مقطع کارشناسی خود را در این بند تکمیل نماید.
۱۴-در ردیف ۱۷: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه وضعیت ایثارگری خود را در این بند علامتگذاری نماید.
۱۵- در ردیف ۱۸: داوطلب میبایست مشخصات و سوابق تحصیلی خود را در این بند تکمیل نماید.
۱۶-در ردیف ۱۹: داوطلب باید خوشه شغلی خود را در این بند درج نماید. (بر اساس جدول شماره ۱ مندرج در صفحات ۵-۷)
۱۷-در ردیف ۲۰: داوطلب میبایست کد شغل محل انتخابی خود را در این قسمت درج نماید. (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
۱۸-در ردیف ۲۱: داوطلب میبایست تجربه کاری مرتبط با خوشه شغلی انتخابی خود را در این بند علامتگذاری نماید.
۱۹- در ردیف ۲۲: داوطلب می بایست در صورت داشتن سوابق پژوهشی بند مربوطه را علامتگذاری نماید. ۲۰- در ردیف ۲۳: داوطلب میبایست میزان تسلّط خود به زبان انگلیسی را در این بند علامتگذاری نماید.
۲۱- در ردیف ۲۴: داوطلب می بایست کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول شماره ۲ مندرج در صفحه ۱۰ مشخص و در این محل درج نماید. همچنین آدرس دقیق پستی و کدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
۲۲- در ردیف ۲۵: داوطلب شماره تلفن ثابت با کد شهر و شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید. ۲۳- در ردیف ۲۶: داوطلب متقاضی میتواند آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.

تذکرات

الف : با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه اسـتخدام کننـده، پـس از تعیـین نمـرات داوطلبـان در آزمـون عمـومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورت وجود نقص در مدارک فوقالذکر و یا در صورتی که مدارک داوطلبـان مغـایر بـا شـرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامی باشد در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیـه، مصـاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرایند جذب و بکارگیری حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
ب : داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گـرایش رشـته تحصیلی آن ها به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصـیلی، رشـته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند.
ج: هرجا در شرایط احراز اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بـوده و هـر جا رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته (سا یت ا یران استخدام) تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهـد بـود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبتنام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبتنام در شغل محـل هـایی کـه واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات تخصصی داده خواهد شد.
الف) مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
۱- فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه I.C.D.L) 2- زبان و ادبیات فارسی
۳- معارف اسلامی
۴- زبان انگلیسی ـ عمومی
۵- هوش و توانمندیهای ذهنی

ب) مواد آزمون حیطه تخصصی متناسب با هر یک از خوشه های شغلی طراحی خواهد شد. مواد آزمون هر یک از خوشه های شغلی به شرح جدول زیر می باشد:

توجه

-کلیه دروس عمومی و اختصاصی با ضریب یک محاسبه و اعمال خواهند شد.
– آزمون به صورت چهارگزینهای و با احتساب یکسوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد

فرآیند انتخاب متقاضیان و چگونگی اعلام نتیجه

انتخاب داوطلبین در سه مرحله صورت میگیرد. این مراحل عبارتند از:

الف) آزمون کتبی

شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی برای انجام مصاحبه استخدامی، کسب حدنصاب لازم در آزمون کتبی بـا مطـابق شرایط ذیل میباشد:
– پس از برگزاری آزمون کتبی، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی و تخصصی با وزن برابر محاسـبه و براسـاس مجمـوع نمرات بدست آمده و با در نظر گرفتن حد نصاب هر شغل محل فهرست افراد پذیرفته شده در آزمون کتبی اعلام خواهد شد.
– حد نصاب آزمون کتبی، کسب حداقل ۵۰ درصد مجموع نمرات حیطه های عمومی و تخصصی آزمون در هر شغل محل می باشد.
توجه ۱: پس از تعیین حد نصاب در هر آزمون، داوطلبان فاقد حدنصاب از سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی این گروه از داوطلبان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برای آنها صادر خواهد شد.
توجه ۲: کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون مشترک فراگیر هیچ گونه حق استخدامی ایجاد نمیکند.

ب) مصاحبه های استخدامی

در این مرحله داوطلبان دارای حدنصاب براساس انتخاب های خود جهت انجام مصاحبه هـای اسـتخدامی بـه دسـتگاههای اجرایـی انتخابی، معرفی میشوند. معرفی افراد با در نظر گرفتن شغل محل های انتخابی و بر اسـاس مجمـوع نمـره آزمـون کتبـی و سـوابق آموزشی، پژوهشی و مهارتی صورت می پذیرد. به داوطلبان در صورت ارائه مدارک معتبر در هر یک از موارد زیر، امتیـازاتی تعلـق و مبنای انتخاب نهایی قرار خواهد گرفت:
– دارا بودن تجربه کاری مرتبط با شغل- محل انتخابی در بخش دولتی یا غیر دولتی و یا هر دو (به ازای هر سال ۲ نمره و سقف نمرات ۲۰ نمره) – دارا بودن گواهینامه های مهارت مرتبط با شغل
– محل انتخابی که مورد تائید نهادهای رسـمی و قـانونی ملـی و بـین المللـی باشد (با ازای هر گواهینامه ۱ نمره و سقف نمرات ۱۵ نمره). دارندگان گواهینامه های مربوط به ثبت اختراع، انجـام طرحهـای پژوهشی، مقالات منتشر شده در مجلات معتبر و کتاب های دارای شاپا، نیز میتوانند از امتیازات این شاخص استفاده نمایند.
– به دارندگان مدارک بین المللی زبان نظیر GRE ،TOLIMO ،TOEFL ،IELTS و …، در صورتی که حداقل پنجاه درصد از نمره کل این آزمون ها را کسب نموده باشند، از ۳ تا ۵ امتیاز تعلق خواهد گرفت.
– آشنایی با مقررات اداری، مالی، محاسباتی و برنامه ریزی مرتبط با حوزه کاری مورد تقاضا حداکثر به میزان ۱۰ امتیاز. توجه: شایستگی های عمومی و تخصصی مرتبط با حوزه کاری در مصاحبههای استخدامی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ج) گزینش

۱- پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد اصلی به گزینش براساس مجمـوع نمـرات مکتسـبه، بـه تعـداد یـک برابـر ظرفیت پذیرش، به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.

امتیازات و سهمیه های قانونی

ایثارگران و معلولینی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی استخدام منـدرج در ایـن آگهـی مـی باشـند، در صـورت دارا بـودن شایستگیهای عمومی و تخصصی هر یک از شغل محل های انتخابی با رعایت سقف های قانونی به شرح زیـر، در اولویـت اسـتخدام قرار دارند:
– ۲۵ درصد سهمیه ها، به جانبازان، و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسر شهداء و فرزندان و همسر جانبـازان بیسـت و پـنج درصـد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسر آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت با تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص می یابد. ایـن قبیل افراد می بایست در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش ثبت نام و شغل محل های مورد تقاضای خود را انتخاب نمایند.
– پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و همسر و فرزندان جانبازان زیر ۲۵% و همسران و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصـاص دارد. مشـمولین ایـن بنـد براساس آگهی استخدام در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
– تبصره یک: استخدام مازاد بر ۳۰% سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
– تبصره دو: ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صـورت ارائـه تصـویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
– تبصره سه: در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کارافتاده کلی، غیر قادر به کـار قیـد گـردد) در غیراینصورت این افراد نمی توانند از مزایای مزبور استفاده نمایند. – معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمـره مکتسـبه از ۳% سـهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

جدول شماره ۱ـ کد و عناوین خوشه های شغلی و مواد آزمون هر یک از آنها

 کد خوشه نام خوشه مواد آزمونشغلها
 ۲۳۵۹ امور جوانانمبانی جامعه شناسی ـ اصول و مبانی روانشناسی ـ اصول مدیریت ـ جامعه- دستیار امور جوانان شناسی جوانان ـ جامعه شناسی ورزش دستیار امور جوانان
 ۲۳۶۰ امور ورزش مبانی تربیت بدنی ـ فیزیولوژی ورزشی ـ سنجش و اندازهگیری در تربیت بدنی ـ   مبانی مدیریت و سازمانهای ورزشی دستیار امور ورزشی
 ۲۳۶۱ امور فرهنگی جامعه شناسی فرهنگی ـ نظریه های جامعه شناسی ـ نظریه ها و مکاتب مردم ـ برنامه ریزی امور فرهنگی دستیار امور فرهنگی شناسی
 ۲۳۶۲ امور آمار روشهای آماری ـ احتمال (مبانی احتمال و احتمال ۱) ـ رگرسیون ۱ ـ روش-  امور آمار های چند متغیره گسسته ـ نمونه گیری ۱ دستیار امور امار
 ۲۳۶۳ امور اموزشی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ـ روش تحقیق و آمار ـ تئوریهای مدیریت امور اموزشی  (رفتار سازمانی، منابع انسانی، اصول مدیریت ) ـ سنجش و ارزشیابی آموزشی دستیار امور اموزشی
 ۲۳۶۴ امور فنّاوری اطلاعات مهندسی فنّاوری اطلاعات ـ پایگاه داده ها ـ شبکه های کامپیوتری و امنیت  امور فنّاوری اطلاعات شبکه ـ زبانهای برنامه نویسی ـ ساختمان داده ها دستیار امور فّناوری اطلاعات
 ۲۳۶۵ امورحقوقی حقوق مدنی ـ حقوق تجارت ـ حقوق اداری ـ حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال) ـ آیین دادرسی مدنی و کیفری ـ حقوق بین الملل عمومی ـ حقوق مالکیت فکری دستیار امور حقوقی
 ۲۳۶۶ امور تجهیزات کشاورزی مکانیزاسیون کشاورزی ـ ماشینهای کشاورزی ـ طرح آزمایشهای کشاورزی ـ آمار و احتمالات ـ زراعت عمومی ـ موتور و تراکتور دستیار تجهیزات کشاورزی
 ۲۳۶۷ امور اقتصاد کشاورزی اقتصاد کشاورزی ـ اقتصاد خرد و کلان ـ ترویج و آموزش کشاورزی ـ مدیریت و تعاون روستایی ـ توسعه کشاورزی و عمران روستایی ـ آمار و احتمالات ـ اصول مدیریت بازاریابی دستیار امور اقتصاد کشاورزی
 ۲۳۶۸ امور منابع طبیعی تکثیر و پرورش آبزیان ـ صید و بهرهبرداری آبزیان ـ مرتعداری ـ آبخیزداری ـ  جنگل شناسی و اکولوژی جنگل ـ صنایع چوب، خمیر و کاغذ دستیار امور منابع طبیعی
 ۲۳۶۹ امور سیاسی نظریه های روابط بین الملل ـ اندیشه های سیاسی اسلام، ایران و غرب ـ جامعه-  شناسی سیاسی ـ سازمانهای بین المللی ـ مطالعات منطقه ای دستیار امور سیاسی
 ۲۳۷۰ امور میراث فرهنگی مبانی نظری مرمت ـ تاریخ، فرهنگ و هنر ایران و جهان ـ فن شناسی و آسیب-  شناسی آثار، بناها، محوطه ها و مجموعه ها دستیار امور میراث فرهنگی
 ۲۳۷۱ امور گردشگری تاریخ هنر و فرهنگ ایران و جهان ـ آشنایی با هنرهای سنتی ـ تحلیل رفتارهای جهانگردی و تعامل فرهنگی ـ اصول مدیریت و بازاریابی خدمات ـ اقتصاد جهانگردی ـ برنامه ریزی و توسعه جهانگردی دستیار امور گردشگری
 ۲۳۷۲ امور صنایع دستی آشنایی با فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان ـ آشنایی با هنرهای سنتی ـ   روشهای نوین حفاظت و مرمت ـ علم مواد و مصالح دستیار امور صنایع دستی
 ۲۳۷۳ امور اقتصادی تئوریهای حسابداری ـ تئوریهای مدیریت ـ حسابداری مالی ـ اقتصاد خرد و   کلان ـ آمار و اقتصادسنجی دستیار امور اقتصادی
 ۲۳۷۴ امور بیمه صول و کلیات بیمه های بازرگانی ـ بیمه های اموال ـ بیمه های اشخاص ـ قوانین  و مقررات بیمه های بازرگانی ـ بیمه های اتکائی ـ اقتصاد خرد و کلان دستیار امور بیمه
 ۲۳۷۵ امور محیط زیست آلودگی های محیط زیست ـ شناخت و حفاظت محیط زیست ـ خاکشناسی مناطق خشک ـ حفاظت خاک و آبخیزداری ـ رابطه آب، خاک و گیاه ـ اکولوژی و اکولوژی حیاتوحش ـ اقتصاد منابع تجدید پذیر دستیار محیط زیست
 ۲۳۷۶ امور کشاورزی ژنتیک و اصلاح نباتات ـ تغذیه دام و طیور و اصلاح دام ـ ترویج و آموزش کشاورزی و جامعه روستایی ـ اصول باغبانی و فیزیولوژی پس از برداشت ـ سیستمهای آبیاری و مهندسی زهکشی ـ رابطه آب و خاک و گیاه دستیار امور کشاورزی
 ۲۳۷۷ امور ارتباطات مخابرات ۱ و ۲ ـ شبکههای کامپیوتری ـ شبکههای ارتباطات سیار ـ شبکه های  مخابراتی کشور دستیار امور ارتباطات
 ۲۳۷۸ امور امنیتی مبانی نظری امنیت ـ امنیت در قرآن و سنّت ـ اصول و مبانی پدافند غیرعامل در امنیت ملّی ـ مبانی جاسوسی و ضد جاسوسی دستیار امور امنیتی
 ۲۳۷۹ امور شهری و روستایی برنامه ریزی شهری ـ برنامه ریزی روستایی ـ جغرافیای سیاسی ـ جامعه شناسی شهری ـ جامعه شناسی روستایی ـ توسعه روستایی دستیار امور شهری و روستایی
 ۲۴۰۵ امور پژوهشی روش تحقیق پیشرفته ـ سنجش و اندازه گیری ـ آمار پیشرفته ـ تکنیکهای  خاص تحقیق دستیار امور پژوهشی
 ۲۴۰۶ امور صنایع کنترل تولید و موجودی ها و برنامه ریزی تولید ـ برنامه ریزی و کنترل پروژه ـ طرح ریزی واحدهای صنعتی و طراحی سیستمهای صنعتی ـ اصول مدیریت و تئوری سازمان دستیار امور صنایع
 ۲۴۰۷ امور معدن زبان تخصصی ـ تحقیق در عملیات ـ مدیریت ریسک ـ اصول اکتشاف و  استخراج دستیار امور معدن
 ۲۴۰۸ امور تجارت مدیریت بازاریابی جهانی ـ مدیریت برند ـ بازاریابی عمومی ـ تئوریهای  مدیریت پیشرفته ـ رفتار مصرف کننده ـ تجارت بین الملل دستیار امور تجارت
 ۲۴۰۹  امور فنّاوری سیستمهای اطلاعات مدیریت (MIS) ـ مدیریت تولید ـ ارزیابی تکنولوژی ـ  پیش بینی تکنولوژی ـ تکنولوژی و توسعه دستیار امور فنّاوری
 ۲۴۱۰ امور آب مکانیک جامدات ـ مکانیک خاک و بناهای آبی ـ مهندسی تصفیه آب و فاضلاب  ـ هیدرولوژی مهندسی ـ مکانیک سیالات و هیدرولیک دستیار امور آب
 ۲۴۱۱ امور عمرانی مکانیک جامدات ـ مکانیک خاک و پی سازی ـ اصول مهندسی زلزله ـ طراحی  سازه های بتنی و فولادی ـ مکانیک سیالات و هیدرولیک دستیار امور عمرانی
 ۲۴۱۲ امور برق و انرژی مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ ـ الکترونیک ۱ و ۲ ـ الکترومغناطیس ـ ماشینهای  الکتریکی ۱ و ۲ دستیار امور برق و انرژی
 ۲۴۱۳ امور بهداشت و درمان آمار و روش تحقیق ـ اپیدمیولوژی ـ علوم پایه پزشکی ـ بهداشت عمومی و ارتقای سلامت ـ اخلاق پزشکی و حرفهایدستیار امور بهداشت و درمان
 ۲۴۱۴ امور منابع انسانی و تحول اداری منابع انسانی و رفتار سازمانی ـ تئوریهای مدیریت ـ آمار و روش تحقیق ـ مدیریت تحول ـ برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک دستیار امور منابع انسانی و تحول اداری
 ۲۴۱۵ انرژی هسته ای ۱ فیزیک هسته ای ـ فیزیک بهداشت ـ فیزیک راکتور ـ انتقال حرارت هسته ای دستیار انرژی هسته ای ۱
 ۲۴۱۶ انرژی هسته ای ۲ ترمودینامیک ـ طراحی راکتور ـ انتقال حرارت ـ انتقال جرم ـ مکانیک سیالات   ـ کنترل فراینده دستیار انرژی هسته ای ۲
 ۲۴۱۷ امور ارتباطات اجتماعی صول و مبانی روابط عمومی ـ اصول روزنامه نگاری ـ جامعه شناسی ارتباطات ـ مبانی و نظریه های جامعه شناسی دستیار ارتباطات اجتماعی
 ۲۴۱۸ ایمنی و روابط کار یمنی در صنعت ـ بیماریهای شغلی و کلیات بهداشت کار ـ ایمنی ساختمان ـ  قانون کار و روابط ـ حوادث ناشی از کار دستیار ایمنی و روابط کار
 ۲۴۱۹ آینده پژوهی روشها و ابزارهای آینده پژوهی ـ مدیریت و تفکر استراتژیک ـ تئوریهای  آینده پژوهی مدیریت ـ سیاست علم و فنّاوری دستیار آینده پژوهی
 ۲۴۲۰ کارآفرینی تئوریهای کارآفرینی ـ تحلیل محیط کسب و کار ـ مبانی سازمان و مدیریت ـ   آمار و روش تحقیق دستیار کارآفرینی
 ۲۴۲۴ امور اجتماعی نظریههای جامعهشناسی ـ روش تحقیق و آمار ـ اصول و مبانی مدیریت ـ  بررسی مسایل اجتماعی ایران دستیار امور اجتماعی

جدول شماره ۲- کد و نام استان، نام و کد شهرستان

کد و نام استاننام و کد شهرستان
۱۰آذربایجان شرقیآذرشهر (۱۰۰۱)، اسکو (۱۰۰۵)، اهر (۱۰۰۶)، بستان آباد (۱۰۰۹)، بناب (۱۰۱۰)، تبریز (۱۰۱۲)، جلفا (۱۰۱۴)، چاراویماق (۱۰۱۶)، خداآفرین (۱۰۲۵)، سراب (۱۰۱۷)، شبستر (۱۰۲۱)، عجب شیر (۱۰۲۳)، کلیبر (۱۰۲۶)، مراغه (۱۰۲۸)، مرند (۱۰۲۹)، ملکان (۱۰۳۲)، میانه (۱۰۳۶)، ورزقان (۱۰۳۸)، هریس (۱۰۴۰) و هشترود (۱۰۴۱).
۱۱آذربایجان غربیارومیه (۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)، بوکان (۱۱۰۹)، پلدشت (۱۱۱۱)، پیرانشهر (۱۱۱۳)، تکاب (۱۱۱۵)، چالدران (۱۱۱۷)، چایپاره (۱۱۱۹)، خوی (۱۱۲۳)، سردشت (۱۱۲۴)، سـلماس (۱۱۲۷)، شاهین دژ (۱۱۲۹)، شوط (۱۱۳۱)، ماکو (۱۱۳۳)، مهاباد (۱۱۳۵)، میاندوآب (۱۱۳۸) و نقده (۱۱۴۰).
۱۲اردبیلاردبیل (۱۲۰۲)، بیله سوار (۱۲۰۵)، پارس آباد(۱۲۰۸)، خلخال (۱۲۱۱)، سرعین (۱۲۰۱)،کوثر(۱۲۱۳)،گرمی (۱۲۱۵)، مشگین شهر(۱۲۱۹)، نمین (۱۲۲۲) و نیر(۱۲۲۵)
۱۳اصفهانآران وبیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)، اصفهان (۱۳۱۰)، برخوار (۱۳۱۲)، بویین میاندشت (۱۳۲۵)، تیران وکرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خمینـی شـهر (۱۳۱۷)، خوانسـار ،(۱۳۲۹) فلاورجـان ،(۱۳۲۷) فریدونشـهر ،(۱۳۲۶) فریـدن ،(۱۳۲۴) شهرضـا ،(۱۳۲۲) شاهین شهرومیمه ،(۱۳۲۰) سمیرم ،(۱۳۲۱) دهاقان ،(۱۳۴۰) خوروبیابانک ،(۱۳۱۸) کاشان (۱۳۳۲)، گلپایگان (۱۳۳۴)، لنجان (۱۳۳۶)، مبارکه (۱۳۳۸)، نائین (۱۳۴۱)، نجف آباد (۱۳۴۲) و نطنز (۱۳۴۵).
۴۰الـبرزاشتهارد (۴۰۰۷)، ساوجبلاغ (۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)، فردیس (۴۰۱۲)، کرج (۴۰۰۸) و نظرآباد (۴۰۱۰)
۱۴ایلامآبدانان (۱۴۰۳)، ایلام (۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)، بدره (۱۴۰۸)، درهشهر (۱۴۱۰)، دهلران (۱۴۱۲)، سیروان (۱۴۱۴)، چرداول (۱۴۱۵)، ملکشاهی (۱۴۱۹) و مهران (۱۴۱۸).
۱۵بوشهربوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)، جم (۱۵۰۶)، دشتستان (۱۵۱۱)، دشتی (۱۵۱۴)، دیر (۱۵۱۶)، دیلم (۱۵۱۸)، عسلویه (۱۵۱۹)، کنگان (۱۵۲۰) و گناوه (۱۵۲۲).
۱۶تهراناسلامشهر (۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)، پاکدشـت (۱۶۰۴)، پـردیس (۱۶۱۶)، پیشـوا (۱۶۳۳)، تهـران (۱۶۰۷)، دماونـد (۱۶۰۹)، ربـاط کـریم (۱۶۱۲)، ری (۱۶۱۵)، شـمیرانات ۱۶ تهران (۱۶۲۰)، شهریار (۱۶۲۴)، فیروزکوه (۱۶۲۷)، قدس (۱۶۲۳)، قرچک (۱۶۳۵)، ملارد (۱۶۲۵) و ورامین (۱۶۳۶).
۱۷چهارمحال و بختیاریاردل (۱۷۰۱)، بروجن (۱۷۰۵)، بن (۱۷۰۶)، سامان (۱۷۰۷)، شهرکرد (۱۷۰۹)، فارسان (۱۷۱۰)، کوهرنگ (۱۷۱۲)، کیار (۱۷۱۳) و لردگان (۱۷۱۷)
۱۸خراسان جنوبیبشرویه (۱۸۱۰)، بیرجند (۱۸۰۲)، خوسف (۱۸۰۱)، درمیان (۱۸۰۵)، زیرکوه (۱۸۱۳)، سرایان (۱۸۰۷)، سربیشه (۱۸۰۸)، طبس (۱۸۲۵)، فـردوس (۱۸۱۱)، قائنـات (۱۸۱۵) و ۱۸ خراسان جنوبی نهبندان (۱۸۱۸).
۱۹خراسان رضویباخرز (۱۹۰۸)، بجستان (۱۹۰۱)، بردسکن (۱۹۰۵)، بینالود (۱۹۰۶)، تایباد (۱۹۰۹)، تربت جام(۱۹۱۶)، تربت حیدریه (۱۹۲۲)، جغتای (۱۹۲۳)، جوین (۱۹۲۶)، چناران (۱۹۲۸)، خلیل آباد (۱۹۳۰)، خواف (۱۹۳۴)، خوشاب (۱۹۴۱)، داورزن (۱۹۴۲)، درگز (۱۹۳۷)، رشتخوار (۱۹۴۰)، زاوه (۱۹۲۰)، سبزوار (۱۹۴۵)، سرخس (۱۹۴۷)، فریمان (۱۹۴۹)، فیروزه (۱۹۱۲)، قوچان (۱۹۵۱)، کاشمر (۱۹۵۳)، کلات (۱۹۵۵)، گناباد (۱۹۵۷)، مشهد (۱۹۶۰)، مه ولات (۱۹۶۲) و نیشابور (۱۹۶۵)
۲۰خراسان شمالیاسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)، جاجرم (۲۰۰۸)، رازوجرگلان (۲۰۰۳)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)، گرمه (۲۰۱۷) و مانه و سملقان (۲۰۱۶)
۲۱خوزستانآبادان (۲۱۰۲)، آغاجاری (۲۱۲۱)، امیدیه (۲۱۰۴)، اندیکا (۲۱۰۷)، اندیمشک (۲۱۰۹)، اهواز (۲۱۱۲)، ایـذه (۲۱۱۵)، بـاغملـک (۲۱۱۷)، بـاوی (۲۱۱۰)، بندرماهشـهر (۲۱۲۰)، بهبهـان ،(۲۱۴۰) شوشـتر ،(۲۱۳۸) شـوش ،(۲۱۳۵) شـادگان ،(۲۱۳۴) رامهرمـز ،(۲۱۳۲) رامشـیر ،(۲۱۳۱) دشـتآزادگـان ،(۲۱۲۹) دزفول ،(۲۱۲۵) خرمشهر ،(۲۱۱۱) حمیدیه ،(۲۱۲۴) کارون (۲۱۶۶)، گتوند (۲۱۴۲)، لالی (۲۱۴۴)، مسجدسلیمان (۲۱۴۶)، هفتگل (۲۱۴۸)، هندیجان (۲۱۵۰) و هویزه (۲۱۵۱).
۲۲زنجانابهر (۲۲۰۲)، ایجرود (۲۲۰۴)، خدابنده (۲۲۰۸)، خرمدره (۲۲۰۹)، زنجان (۲۲۱۲)، سلطانیه (۲۲۰۱)، طارم (۲۲۱۴) و ماهنشان (۲۲۱۶).
۲۳سمنانآرادان (۲۳۰۹)، دامغان (۲۳۰۲)، سمنان (۲۳۰۴)، شاهرود (۲۳۰۷)، گرمسار (۲۳۱۱)، مهدی شهر (۲۳۱۳) و میامی (۲۳۰۸)
۲۴سیستان و بلوچستانایرانشهر (۲۴۰۳)، چاه بهار (۲۴۰۶)، خاش (۲۴۰۸)، دلگان (۲۴۱۱)، زابل (۲۴۱۴)، زاهدان (۲۴۱۸)، زهک (۲۴۲۲)، سراوان (۲۴۲۵)، سـرباز (۲۴۲۹)، سـیب سـوران (۲۴۳۰)، فنـوج (۲۴۳۷)، قصرقند (۲۴۳۸)، کنارک (۲۴۳۳)، مهرستان (۲۴۱۶)، میرجاوه (۲۴۱۹)، نیکشهر (۲۴۴۰)، نیمروز (۲۴۴۶)، هامون (۲۴۴۸) و هیرمند (۲۴۳۵).
۲۵فارسآباده (۲۵۰۱)، ارسنجان (۲۵۰۲)، استهبان (۲۵۰۴)، اقلید (۲۵۰۷)، بوانات (۲۵۰۹)، پاسارگاد(۲۵۱۰)، جهرم(۲۵۱۵)، خرامه (۲۵۸۱)، خرمبید (۲۵۱۶)، خنج (۲۵۱۹)،داراب (۲۵۲۲)، رستم (۲۵۲۴)، زریندشت (۲۵۲۶)، سپیدان (۲۵۲۸)، سروستان (۲۵۳۱)، شیراز (۲۵۳۶)، فراشبند (۲۵۳۸)، فسـا (۲۵۴۱)، فیروزآبـاد(۲۵۴۳)، قیروکـارزین (۲۵۴۶)،کـازرون (۲۵۵۱)،کـوار (۲۵۳۵)،گراش (۲۵۵۷)، لارستان (۲۵۵۸)، لامرد(۲۵۶۱)، مرودشت (۲۵۶۵)، ممسنی (۲۵۶۸)، مهر(۲۵۷۱) و نیریز(۲۵۷۶)
۲۶قزوینآبیک (۲۶۰۲)، آوج (۲۶۰۶)، البرز (۲۶۰۴)، بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاکستان (۲۶۱۴) و قزوین (۲۶۱۹).
۲۷قمقم (۲۷۰۴).
۲۸کردستانبانه (۲۸۰۲)، بیجار (۲۸۰۷)، دهگلان (۲۸۰۹)، دیواندره (۲۸۱۲)، سروآباد (۲۸۱۴)، سقز (۲۸۱۷)، سنندج (۲۸۱۹)، قروه (۲۸۲۲)، کامیاران (۲۸۲۳) و مریوان (۲۸۲۷).
۲۹کرمانارزوئیه (۲۹۰۱)، انار (۲۹۱۵)، بافت (۲۹۰۳)، بردسیر (۲۹۰۵)، بم (۲۹۰۸)، جیرفت (۲۹۱۲)، رابر (۲۹۰۲)، راور (۲۹۱۴)، رفسـنجان (۲۹۱۸)، رودبـارجنوب (۲۹۲۱)، ریگـان ،(۲۹۴۲) کوهبنـان ،(۲۹۴۰) کرمان ،(۲۹۳۴) قلعه گنج ،(۲۹۰۷) فهرج ،(۲۹۴۳) فاریاب ،(۲۹۳۲) عنبرآباد ،(۲۹۲۹) شهربابک ،(۲۹۲۷) سیرجان ،(۲۹۲۴) زرند ،(۲۹۲۳) کهنوج (۲۹۴۴)، منوجان (۲۹۴۶) و نرماشیر (۲۹۰۹).
۳۰کرمانشاهاسلام آبادغرب (۳۰۰۲)، پاوه (۳۰۰۴)، ثلاث باباجانی (۳۰۰۷)، جـوانرود (۳۰۰۹)، دالاهـو (۳۰۱۱)، روانسـر (۳۰۱۳)، سـرپل ذهـاب (۳۰۱۴)، سـنقر (۳۰۱۶)، صـحنه (۳۰۱۸)، ۳۰ کرمانشاه قصرشیرین (۳۰۲۰)، کرمانشاه (۳۰۲۴)، کنگاور (۳۰۲۵)، گیلان غرب (۳۰۲۷) و هرسین (۳۰۲۹).
۳۱کهگیلویه و بویراحمدباشت (۳۱۱۵)، بویراحمد (۳۱۰۳)، بهمئی (۳۱۰۵)، چرام (۳۱۱۰)، دنا (۳۱۰۸)، کهگیلویه (۳۱۱۴)، گچساران (۳۱۱۶) و لنده (۳۱۱۳).
۳۲گلستانآزادشهر (۳۲۰۲)، آققلا (۳۲۰۳)، بندرگز (۳۲۰۵)، ترکمن (۳۲۰۸)، رامیـان (۳۲۱۰)، علـیآبـاد (۳۲۱۲)، کردکـوی (۳۲۱۳)، کلالـه (۳۲۱۵)، گـالیکش (۳۲۲۲)، گرگـان ۳۲ گلستان (۳۲۱۷)، گمیشان (۳۲۰۷)، گنبدکاووس (۳۲۱۹)، مراوه تپه (۳۲۲۱) و مینودشت (۳۲۲۳).
۳۳گیلانآستارا (۳۳۰۲)، آستانهاشرفیه (۳۳۰۴)، املش (۳۳۰۶)، بندرانزلی (۳۳۰۷)، رشـت (۳۳۱۳)، رضوانشـهر (۳۳۱۵)، رودبـار (۳۳۱۹)، رودسـر (۳۳۲۳)، سـیاهکل (۳۳۲۵)، ۳۳ گیلان شفت (۳۳۲۷)، صومعه سرا (۳۳۲۹)، طوالش (۳۳۳۴)، فومن (۳۳۳۶)، لاهیجان (۳۳۳۸)، لنگرود (۳۳۴۱) و ماسال (۳۳۴۳)
۳۴لرستانازنا (۳۴۰۲)، الیگودرز (۳۴۰۵)، بروجرد (۳۴۰۷)، پلدختر (۳۴۰۸)، خرمآباد (۳۴۱۳)، دلفان (۳۴۱۵)، دورود (۳۴۱۷)، دوره (۳۴۱۸)، رومشکان (۳۴۲۴)، سلسـله (۳۴۲۲) ۳۴ لرستان و کوهدشت (۳۴۲۷)
۳۵مازندرانآمل (۳۵۰۳)، بابل (۳۵۰۹)، بابلسر (۳۵۱۲)، بهشهر (۳۵۱۳)، تنکابن (۳۵۱۷)، جویبار (۳۵۲۰)، چالوس (۳۵۲۲)، رامسـر (۳۵۲۳)، سـاری (۳۵۲۷)، سـوادکوه (۳۵۳۰)، سوادکوه شمالی (۳۵۲۹)، سیمرغ (۳۵۳۳)، عباسآباد (۳۵۱۶)، فریـدونکنار (۳۵۳۲)، قـائمشـهر (۳۵۳۴)، کلاردشـت (۳۵۲۱)، گلوگـاه (۳۵۳۶)، محمود آبـاد (۳۵۳۸)، میاندورود (۳۵۲۸)، نکاء (۳۵۳۹)، نور (۳۵۴۳) و نوشهر (۳۵۴۵).
۳۶مرکزیاراک (۳۶۰۲)، آشتیان (۳۶۰۳)، تفرش (۳۶۰۵)، خمین (۳۶۰۷)، خنداب (۳۶۰۹)، دلیجـان (۳۶۱۰)، زرندیـه (۳۶۱۲)، سـاوه (۳۶۱۳)، شـازند (۳۶۱۷)، فراهـان (۳۶۰۴)، ۳۶ مرکزی کمیجان (۳۶۱۸) و محلات (۳۶۲۰)
۳۷هرمزگانابوموسی (۳۷۰۲)، بستک (۳۷۰۵)، بشاگرد (۳۷۱۵)، بندرعباس (۳۷۰۹)، بندرلنگه (۳۷۱۲)، پارسیان (۳۷۱۴)، جاسـک (۳۷۱۷)، حـاجیآبـاد (۳۷۲۰)، خمیـر (۳۷۲۲)، ۳۷ هرمزگان رودان (۳۷۲۶)، سیریک (۳۷۲۸)، قشم (۳۷۳۰) و میناب (۳۷۳۴)
۳۸همداناسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)، تویسرکان (۳۸۰۶)، رزن (۳۸۰۹)، فامنین (۳۸۲۲)، کبودرآهنگ (۳۸۱۲)، ملایر (۳۸۱۶)، نهاوند (۳۸۲۰) و همدان (۳۸۲۳).
۳۹یزدابرکوه (۳۹۰۲)، اردکان (۳۹۰۵)، اشکذر (۳۹۱۳)، بافق (۳۹۰۷)، بهاباد (۳۹۰۶)، تفت (۳۹۰۸)، خاتم (۳۹۱۰)، مهریز (۳۹۱۷)، میبد (۳۹۱۸) و یزد (۳۹۲۰).
۴۱خارج از کشورداوطلبانی که محل تولد، صدور شناسنامه و یا اقامت آنان خارج از کشور میباشد، کد ۹۹۹۹ را در بند مربوط در تقاضانامه ثبتنام درج نمایند.

بخش دوم

ب شغل محل ها و شرایط اختصاصی دستگاه های متقاضی

استانداری های: استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، بیمه مرکزی ایران، سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری، سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حج و زیارت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ذربایجان شرقی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، سازمانمدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهار محال و بختیاری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان شمالی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان ملی استاندارد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نهاد ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت امور خارجه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت جهاد کشاورزی،وزارت دادگستری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت نیرو، وزارت ورزش و جوانان.


:: مرتبط با: استخدام سراسری ,
:: برچسب‌ها: سیستم ثبت نام آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 , استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 ,
 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
cialis پنجشنبه 15 آذر 1397 10:04 ق.ظ

You actually stated that very well.
cialis efficacit click here to buy cialis cialis super kamagra only here cialis pills cialis 5 mg scheda tecnica cialis name brand cheap cialis 20 mg viagra or cialis only now cialis 20 mg price cialis per pill
buy generic cialis چهارشنبه 14 آذر 1397 02:03 ب.ظ

This is nicely put. .
cialis flussig acheter du cialis a geneve buy generic cialis cialis generico milano how much does a cialis cost generic cialis tadalafil effetti del cialis cialis name brand cheap tadalafil 5mg cialis in sconto
Cialis generic دوشنبه 12 آذر 1397 03:54 ق.ظ

You actually said this very well!
cialis lilly tadalafi cialis italia gratis cialis pills in singapore il cialis quanto costa cialis savings card cialis 50 mg soft tab cialis 5mg billiger generic for cialis cialis generico are there generic cialis
Cialis prices یکشنبه 11 آذر 1397 03:21 ب.ظ

Whoa plenty of great tips!
cialis online nederland cialis generico postepay cialis super acti buy cialis online cheapest cialis generisches kanada cialis generico milano cialis therapie discount cialis where to buy cialis in ontario only here cialis pills
Cialis generic یکشنبه 11 آذر 1397 03:34 ق.ظ

Thanks! An abundance of postings!

we like it cialis price cialis online nederland canadian cialis cialis free trial cialis therapie cialis 20mg prix en pharmacie cialis rezeptfrei cialis arginine interactio buying cialis on internet cialis et insomni
Buy cialis شنبه 10 آذر 1397 04:00 ب.ظ

Good write ups, Thanks.
cialis reviews cialis generic availability recommended site cialis kanada cialis name brand cheap buy brand cialis cheap cialis taglich viagra vs cialis vs levitra cialis cipla best buy cialis side effects dangers cialis soft tabs for sale
buy cialis germany شنبه 10 آذر 1397 03:10 ق.ظ

Regards. A lot of tips!

cialis online deutschland cialis 20 mg effectiveness generic cialis 20mg tablets cialis for daily use buy cialis uk no prescription cialis vs viagra cialis cost tarif cialis france achat cialis en itali cialis kamagra levitra
Cialis pills جمعه 9 آذر 1397 03:55 ب.ظ

Position certainly regarded.!
prezzo di cialis in bulgaria chinese cialis 50 mg legalidad de comprar cialis cialis arginine interactio where cheapest cialis when can i take another cialis sublingual cialis online cialis coupons cilas buying brand cialis online
buy cialis cheap جمعه 9 آذر 1397 04:08 ق.ظ

Nicely put. Appreciate it.
only best offers cialis use cialis generisches kanada cialis purchasing generic cialis 20mg uk cialis tadalafil online cialis purchasing order cialis from india cialis free trial brand cialis nl we choice cialis pfizer india
Cialis online پنجشنبه 8 آذر 1397 04:46 ب.ظ

Nicely put. Thanks a lot.
cialis daily dose generic costo in farmacia cialis cialis generico compare prices cialis uk buy brand cialis cheap cialis 5 mg scheda tecnica cilas cialis generika canada discount drugs cialis viagra cialis levitra
buy cialis without a doctor's prescription پنجشنبه 8 آذر 1397 04:48 ق.ظ

Nicely put. Kudos!
wow look it cialis mexico dosagem ideal cialis click now buy cialis brand cialis daily new zealand cialis para que sirve cialis purchasing cialis prices in england the best choice cialis woman generic cialis 20mg uk buy cialis online
Buy generic cialis چهارشنبه 7 آذر 1397 04:19 ب.ظ

Perfectly expressed really. !
order a sample of cialis india cialis 100mg cost cialis en 24 hora prescription doctor cialis dose size of cialis look here cialis cheap canada we choice cialis pfizer india calis cialis online nederland chinese cialis 50 mg
levitra 20mg جمعه 20 مهر 1397 01:42 ق.ظ

This is nicely said. .
vardenafil buy levitra online levitra 20 mg cheap 20mg levitra cheap 20mg levitra levitra 20 mg bayer prezzo generic levitra levitra generic levitra online buy levitra
buy cialis no rx یکشنبه 8 مهر 1397 09:24 ق.ظ

Regards! A good amount of posts.

generico cialis mexico estudios de cialis genricos tesco price cialis click here cialis daily uk generic cialis levitra we like it safe cheap cialis buying cialis in colombia cilas cialis lilly tadalafi generic for cialis
cialisyoues.com چهارشنبه 28 شهریور 1397 11:49 ب.ظ

Truly quite a lot of useful material.
tadalafil 5mg cialis generique 5 mg cialis rckenschmerzen cialis prezzo al pubblico cialis cost cialis australian price cialis generico lilly cialis for sale in europa cialis for bph cialis generic
http://cialisvonline.com/ سه شنبه 27 شهریور 1397 08:41 ب.ظ

Valuable advice. Thanks.
wow look it cialis mexico cialis generisches kanada cialis tablets for sale buy cialis comprar cialis navarr generic cialis 20mg tablets cialis y deporte generic cialis levitra cialis 20 mg effectiveness cialis mit grapefruitsaft
eddrugsgeneric.com پنجشنبه 15 شهریور 1397 10:57 ق.ظ

Really quite a lot of awesome tips.
enter site natural cialis what is cialis 40 mg cialis what if i take cialis for daily use cialis side effects click here cialis daily uk generic low dose cialis where cheapest cialis cialis 30 day sample bulk cialis
http://rldta.com/ سه شنبه 13 شهریور 1397 07:46 ق.ظ

Beneficial postings. With thanks!
kamagra sildenafil viagra buy soft viagra buy viagra online nz uk online viagra find viagra online viagra cheap no prescription buy prescription viagra online buy genuine viagra online buy viagra cheaply
Buy cialis online دوشنبه 12 شهریور 1397 11:35 ب.ظ

Thanks. Lots of postings!

cialis generic cialis daily how to buy cialis online usa the best site cialis tablets purchase once a day cialis cialis 20mg prix en pharmacie brand cialis generic preis cialis 20mg schweiz how do cialis pills work canadian discount cialis
purchase viagra uk سه شنبه 23 مرداد 1397 05:06 ق.ظ

Wow quite a lot of excellent material!
can you buy viagra without prescriptions can you buy viagra over the counter where can i buy viagra order sildenafil online uk where can we buy viagra viagra cheap uk where can i buy viagra without buy real viagra online without prescription best buy viagra find viagra
Cialis 20 mg دوشنبه 7 خرداد 1397 07:12 ق.ظ

Thanks a lot. I value this!
india cialis 100mg cost cialis tadalafil cialis online legalidad de comprar cialis we recommend cialis best buy generic cialis pill online cuanto cuesta cialis yaho safe site to buy cialis online buy cialis sample pack buy cheap cialis in uk
Cialis canada جمعه 7 اردیبهشت 1397 10:13 ب.ظ

Seriously lots of superb advice!
cialis pills price each the best site cialis tablets the best site cialis tablets cost of cialis cvs cialis en mexico precio cialis lowest price generic cialis with dapoxetine achat cialis en europe generic cialis 20mg tablets cialis cuantos mg hay
Viagra lowest price سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 01:16 ب.ظ

Thanks a lot. I enjoy it.
buying cheap viagra natural viagra viagra online prescription buy viagra safely buy viagra online pharmacy viagra cheap no prescription buy viagra super active online low price viagra cheap viagra tablets can u buy viagra online
Cialis prices شنبه 18 فروردین 1397 05:02 ق.ظ

Whoa plenty of superb facts.
when can i take another cialis cialis kaufen usa cialis online cialis sans ordonnance cipla cialis online cost of cialis cvs we choice free trial of cialis price cialis wal mart pharmacy costo in farmacia cialis generic cialis
Cialis 20 mg شنبه 4 فروردین 1397 03:47 ق.ظ

You've made the point.
buying cialis overnight cialis for bph tadalafil cialis 10 doctissimo buy cialis online look here cialis cheap canada cilas cialis pills price each tesco price cialis cialis side effects
Buy cialis online دوشنبه 28 اسفند 1396 09:06 ق.ظ

Thanks. Numerous postings!

cialis 05 pastillas cialis y alcoho rx cialis para comprar dose size of cialis brand cialis generic cialis italia gratis cialis soft tabs for sale deutschland cialis online only here cialis pills achat cialis en europe
axe in face 2 hack سه شنبه 3 بهمن 1396 05:53 ق.ظ
امروز، من با بچه های من به جبهه ساحل رفتم. دریا پیدا کردم
پوسته و آن را به دختر 4 ساله من داده و گفت: "شما می توانید اقیانوس را بشنود اگر شما این را به گوش شما قرار داده است."
او پوسته را به گوش او گذاشت و فریاد زد. در داخل یک خرچ خرچنگ وجود داشت و آن را به او زد
گوش. او هرگز نمیخواهد برگردد! LoL من می دانم که این کاملا موضوع است اما مجبور شدم به کسی بگویم!
BHW جمعه 25 فروردین 1396 08:08 ب.ظ
Thank you for sharing your info. I truly appreciate your
efforts and I will be waiting for your next post thanks once again.
manicure پنجشنبه 10 فروردین 1396 08:03 ق.ظ
Howdy! This post couldn't be written any better!
Reading this post reminds me of my old room mate!
He always kept talking about this. I will forward this article to him.
Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر